dane kontaktowe   dodaj do ulubionych   powrót do strony głównej   stronę odwiedziło gości
    noclegi           jazda konna           obozy jeździeckie           warsztaty artystyczne           atrakcje           o Chodlu           cennik
    » dom w Chodlu     » dom u Babci Natalii       Dom u Babci Natalii - XIX wieczny drewniany dom, obecnie świeżo wyremontowany, z wielopokoleniową, długą historią. Malowniczo położony pośród łąk - zapewnia jego mieszkańcom ciszę, spokój oraz nieograniczoną możliwość przebywania blisko natury. W wystroju domu zachowana jest równowaga pomiędzy przeszłością, a współczesną stylistyką, dzięki czemu ma niepowtarzalny klimat. Od strony południowej znajduję się zadaszony taras, kominek ogrodowy, sauna, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko. Łąka za domem ciągnie się ok. 300 m do rzeki Chodelki, stawów rybnych i lasu o nazwie Borek. Jest to ciekawy początek wielu tras pieszych, rowerowych oraz konnych. W dalszej części łąki znajduję się zarybione oczko wodne. Dom jest położony w małej wsi oddalonej 800 m od gospodarstwa w Chodlu. Do najbliższego sklepu jest 800m, a do zalewu z kąpieliskiem 1500 m.

       Posesja jest ogrodzona. W ogrodzie znajduję się zadaszona altana z kominkiem ogrodowym oraz wędzarką do ryb złowionych w pobliskiej rzece lub w zalewie. Do dyspozycji naszych gości jest także sauna, stół pingpongowy, boisko do siatkówki, miejsce na ognisko, leżaki.

       Od sąsiadów można kupić świerze mleko, sery oraz jaja.

       Dom składa się z dwóch niezależnych części: część pierwsza - 2 sypialnie z 2 łazienkami, kuchnia, pokój kominkowy. Część drugą stanowi przytulny pokój z łazienką z oddzielnym, niekrępującym wejściem od strony łąki. W każdym pokoju jest łazienka. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia oraz pokój kominkowy.

       Goście z domu Babci Natalii mogą korzystać z wszystkich naszych atrakcji: rowerów z fotelikami dla dzieci, kajaków, warsztatów rzeŸbiarskich oraz nauki jazdy konnej.Powered by Flash Gallery